Přejít na obsah


Fotka

Fotky fotokomory


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1091 odpovědí na toto téma

#451 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 16 únor 2010 - 20:39:12

byly časy, kdy sem si řikal, že se toho krámu velikýho, starýho zbavim, ale pak mně včas došlo, že bych se musel propadnout do digitálního pekla, kdybych zahodil věc, na který smažil svý negativy táta i děda a kdoví jestli ne i praděda :)
  • 0

#452 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 16 únor 2010 - 20:43:55

Deda od moji zeny na tom delal jeste fotky z prvni flexarety.....a ja sem ho loni dostal darem (-: jinak by sel do kontejneru...
  • 0

#453 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 16 únor 2010 - 20:44:40

byly časy, kdy sem si řikal, že se toho krámu velikýho, starýho zbavim, ale pak mně včas došlo, že bych se musel propadnout do digitálního pekla, kdybych zahodil věc, na který smažil svý negativy táta i děda a kdoví jestli ne i praděda :)

Z toho samýho důvodu si pořád nechávám magnifax II, když na něm dělal fotky táta. A pak sem se na něm učil i já :lol:
  • 0

#454 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 16 únor 2010 - 20:45:55

Ja si ho hlavne vzal proto, abych mohl vyzkouset krasy stredoformatu...a to je pekne si myslim (-:
  • 0

#455 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 16 únor 2010 - 20:49:27

byly časy, kdy sem si řikal, že se toho krámu velikýho, starýho zbavim, ale pak mně včas došlo, že bych se musel propadnout do digitálního pekla, kdybych zahodil věc, na který smažil svý negativy táta i děda a kdoví jestli ne i praděda :)

Z toho samýho důvodu si pořád nechávám magnifax II, když na něm dělal fotky táta. A pak sem se na něm učil i já :lol:


je to dobrej pocit dělat věci s timhle vědomym propojenim. přiznam se, že například i kapíruju to, že nejlepší vobrázky mi moje certotropy dávaj na vejletech do drážďan... :D

a hádejte, kam vyvezu svýho novýho mazlika contax IIa?
  • 0

#456 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 16 únor 2010 - 20:55:26

je to dobrej pocit dělat věci s timhle vědomym propojenim. přiznam se, že například i kapíruju to, že nejlepší vobrázky mi moje certotropy dávaj na vejletech do drážďan... :lol:

a hádejte, kam vyvezu svýho novýho mazlika contax IIa?


a co fotíš Olympúsem a kanonem :)?
  • 0

#457 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 16 únor 2010 - 22:47:42

celé to zateplit asi nehodláš, udělal bych laťovou konstrukci potaženou igelitem - kolem misek
a foukal v mezičasech do toho teplej vzduch - provizorní, ale fungující řešení za hodinu hotové
14°C je málo :-P
no a potom pořádnej box s izolací, pak tedy nakonec zateplit celou prádelnu, gauč, vodu... :wink:

tak jsem si dneska skočil do železářství pro plachtu 3x4 metry, prádelní šňůru a nějaký háčky. Kolem misek jsem udělal takovej stan a ten olejovej radiátor dal na stůl k miskám. Po hodině tam bylo z 10 °C nějakejch 16°C. Paráda. Díky moc za nápad.
  • 0

#458 aesculap

aesculap

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 139 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 17 únor 2010 - 08:32:58

Než se dostanu k popisu malé komůrky, vidím, jak se tu řeší zateplování.
U mne to bylo takto:
Fáze1: Špinavý sklep - vyklidit.
Fáze2: Opravit omítky zbytkem štuku (zdarma), vybílit a zničit část prachu.
Fáze3: Od podlahářů jsem zdarma vyzískal podlahový papír (šedý, role, zdarma) a tento pomocí lepenkových hřebíků přibil na stěny.
Fáze4: Okolí zvětšováku (ten papír) nastříkal matnou černou. To vidím jako blbost. Vyhozená stokoruna za sprej a pak jsem zjistil, že budu mít z fotopapírů černých obalů dost - tak ty tam budu postupně "tapetovat".
Teplota se ve sklepě zvedla na 19,5 °C. (Zkrátka příjdu a můžu vyvolávat negativ). :wink:
Fáze5: Ze sběrného dvora jsem dovezl roli linolea a umístil toto na podlahu pro efekt a antiprachový účinek. Do komůrky teď chodím v ponožkách (boty zůstanou na koberečku za dveřmi) a tím vlastně pokaždé i vytírám.. :-P
Fáze6: Umístění různého nábytku, dodělání elektroinstalace.

Tak tedy se dnes dokopu a vložím foto.
Snad někdo najde inspiraci.
  • 0

#459 aesculap

aesculap

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 139 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 17 únor 2010 - 20:53:58

Zde je popisovaný zázrak lidské nezlomnosti a tvůrčího šílenství.. Nebojte se ničeho, menší snad už neexistuje. (Ledaže má někdo komoru z nočního stolku... :roll:) Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek
  • 0

#460 spooky

spooky

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 074 příspěvků(y)
  • LocationTrenčín, Slovakia
Reputace: 18

Publikováno 17 únor 2010 - 21:14:05

Pekná komôrka. Malá ale útulná.
  • 0

#461 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 23

Publikováno 17 únor 2010 - 21:14:17

Na druhou stranu je v takove komore utulno, sam vim o cem mluvim, moje prvni byla podobnych rozmeru. Byt tam zalezeny bylo takove zvlastni, zajimave. Ted mam komoru uz xkrat vetsi a uz to neni ono, ale zase se lip pracuje :roll:
  • 0

#462 *Ivan*

*Ivan*

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 388 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 17 únor 2010 - 22:37:29

Chlapci, nezbyva nez vam uprimne zavidet. Prave jsem se dozvedel ze na obytne plose cca 200 metru se sice najde prostor na dve koupelny (dohromady asi 25 metru) a satnu cca 30 metru, na fotokomoru ale ne. Prozreni vsem co se zenou do manzelstvi!
  • 0

#463 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 17 únor 2010 - 23:42:56

Chlapci, nezbyva nez vam uprimne zavidet. Prave jsem se dozvedel ze na obytne plose cca 200 metru se sice najde prostor na dve koupelny (dohromady asi 25 metru) a satnu cca 30 metru, na fotokomoru ale ne. Prozreni vsem co se zenou do manzelstvi!

Nepouštět k plánům a říct ji miláčku budeš tam mít všechno. :roll: Sice potom můžeš uslyšet taky: "Ty sis to postavil pro sebe... ", tak jak to teď slýchávám já, ale to sem si zavinil anexií velké komory, po odklizení temnokomornických propriet do menší, mně vyhrazené, komory nastal klid. Jo a šatna 30m2, tak to je na tančení. To zmenši, nebo jí nebudeš stačit kupovat hadříky.
  • 0

#464 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 18 únor 2010 - 14:36:24

Už při projektování baráka bylo v nákresoch napsané "fotokomora". Aji ti úředníci na tym stavebním magistrátovi na to čučeli jak vyorané myši.
Ivane, to sa mosí hnedkaj od začátku!!! Já kdybych ti povídal co sem dostal od mojí facek, než sem si to prosadil. Ale co myslíš přežil sem to?
  • 0

#465 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 18 únor 2010 - 14:43:36

je to dobrej pocit dělat věci s timhle vědomym propojenim. přiznam se, že například i kapíruju to, že nejlepší vobrázky mi moje certotropy dávaj na vejletech do drážďan... :wink:

a hádejte, kam vyvezu svýho novýho mazlika contax IIa?


a co fotíš Olympúsem a kanonem :wink:?


no nebudeš tomu věřit, somotnýho mě to překvapilo, ale co si pamatuju, tak naposled japonský turisty v praze :wink:
  • 0

#466 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 18 únor 2010 - 14:45:33

Já až přestavím barák, zůstane mi navíc krásná místnost 5x5. Tož jsem ženu požádal, zda tam mohu mít atelié a prej nasrat. Tak uvidíme :)
  • 0

#467 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 18 únor 2010 - 14:48:39

Sis ju spatne vychoval :wink:
  • 0

#468 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 18 únor 2010 - 14:49:37

:wink: právě vyběhávám stavební povolení a projektovou dokumentaci jsem si dělal sám..
A samozřejmě, že temná komora byl jeden z hlavních prostorů, na které jsem myslel!! Takže ve dvojgaráži, co bude připojena k domu, je malá místnost zvaná "technické zázemí" rozměru 2,4 x 6,5m - tam oficiálně bude výměník k soláru a elektrokotel a hlavně má temná :wink:
  • 0

#469 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 18 únor 2010 - 14:50:11

moje temný pracoviště dlouhodobě tenduje k expanzi a rodina (žena) tak získává pouze už opuštěný, exploatovaný území. takže u nás je to tak, že z velký šatny je teď fotokomora a z malý komory malá šatna. co se tejče výkresový dokumentace z roku 1939, tak zde se uvádí "pokoj pro služku" :wink:
  • 0

#470 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 18 únor 2010 - 14:52:48

:wink: právě vyběhávám stavební povolení a projektovou dokumentaci jsem si dělal sám..
A samozřejmě, že temná komora byl jeden z hlavních prostorů, na které jsem myslel!! Takže ve dvojgaráži, co bude připojena k domu, je malá místnost zvaná "technické zázemí" rozměru 2,4 x 6,5m - tam oficiálně bude výměník k soláru a elektrokotel a hlavně má temná :wink:


promiň, ale k tomuhle se musim jasně vyjádřit - nebylo by spíš na místě definovat korektnějc dvojgaráž jako suchou a mokrou část tk? při zachování technologickýho zázemí pochopitelně... :wink:
  • 0

#471 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 18 únor 2010 - 14:55:05

Nojo no, mám to těžký, musim se za těma cizejma babama trmácet takovou štreku... Nicméně, je tu plán B. U "pracovny" se až tak nevztekala, tak tam nechám techniku roztahanou. A když se náhodou stane, že se mi tam objeví cizí nahatá ženská a já zasejc čirou náhodou spadnu na spoušť foťáku, nikdo mi nic vyčítat nemůže, no né? Přinejhorším budu hulákat "to není tak jak si myslíš, já ji nefotím, já s ní souložím!".
  • 0

#472 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 18 únor 2010 - 15:01:41

pavel: :wink: :wink: :wink:
  • 0

#473 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 18 únor 2010 - 15:06:32

:lol: právě vyběhávám stavební povolení a projektovou dokumentaci jsem si dělal sám..
A samozřejmě, že temná komora byl jeden z hlavních prostorů, na které jsem myslel!! Takže ve dvojgaráži, co bude připojena k domu, je malá místnost zvaná "technické zázemí" rozměru 2,4 x 6,5m - tam oficiálně bude výměník k soláru a elektrokotel a hlavně má temná :lol:


promiň, ale k tomuhle se musim jasně vyjádřit - nebylo by spíš na místě definovat korektnějc dvojgaráž jako suchou a mokrou část tk? při zachování technologickýho zázemí pochopitelně... :wink:


no Hanka už vyjádřila obavu, že za chvíli nebude kam auta parkovat :wink: :wink:
  • 0

#474 aesculap

aesculap

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 139 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 18 únor 2010 - 15:14:33

Nojo no, mám to těžký, musim se za těma cizejma babama trmácet takovou štreku... Nicméně, je tu plán B. U "pracovny" se až tak nevztekala, tak tam nechám techniku roztahanou. A když se náhodou stane, že se mi tam objeví cizí nahatá ženská a já zasejc čirou náhodou spadnu na spoušť foťáku, nikdo mi nic vyčítat nemůže, no né? Přinejhorším budu hulákat "to není tak jak si myslíš, já ji nefotím, já s ní souložím!".


Správně jsi to pojal!!! Ustupovat jen do určitých mezí. Já, když vzpomenu, měl jsem v bytě kolo, lyže, kajak, boxovací pytel místo lustru, žádnou televizi, jen Tesla Hifi a v koupelně zvětšovák. V kuchyni mi visely na zdi karabiny, lano, a mapa a cepín byly hlavní dekorace. Mimo jiné i těmito proprietami jsem očaroval svou ženu. A co myslíš teď? Temná je ve sklepě, kajak v práci ve skladu, s dalším je to podobné... Naštěstí jsem se toho odmítl vzdát. A doma? Tady jsou děti a všudypřítomný nezničitelný bordel... :wink: :lol: :lol: :wink: :wink: :lol:
  • 0

#475 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 18 únor 2010 - 15:30:07

no Hanka už vyjádřila obavu, že za chvíli nebude kam auta parkovat :wink: :wink:

To si pleteš asi s jinou Hankou né? To bylo v té písničce, jak zpívá "žádná auta v garáži, lalala..." :wink: :lol:
  • 0

#476 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 18 únor 2010 - 15:34:06



no Hanka už vyjádřila obavu, že za chvíli nebude kam auta parkovat :wink: :wink:

To si pleteš asi s jinou Hankou né? To bylo v té písničce, jak zpívá "žádná auta v garáži, lalala..." :lol: :lol:


mno možná se nechala jen inspirovat k pošťuchování :wink:
  • 0

#477 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 18 únor 2010 - 15:35:38

jo hošové, pudy, hormóny a spol. sou svině... :wink:
  • 0

#478 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 18 únor 2010 - 15:44:51

vzpomnel jsem si na krasnou myslenku...

"S zenama to nejde a bez nich taky ne..."
  • 0

#479 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 18 únor 2010 - 15:50:27

Stejně je to peklo, bejt tenhlecten amatér. Pustil jsem si teď k práci zvětšeninu a při pohledu na jeho ateliér a jeho komoru se zmůžu maximálně tak na uiiiiiiiiiiiiii.
  • 0

#480 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 18 únor 2010 - 15:59:39

Stejně je to peklo, bejt tenhlecten amatér. Pustil jsem si teď k práci zvětšeninu a při pohledu na jeho ateliér a jeho komoru se zmůžu maximálně tak na uiiiiiiiiiiiiii.


nechci se jistejch nemenovanejch kolegů jakože vysloveně zastávat, ale sem toho názoru, že v čechách je možná ještě větší peklo bejt profesionál...? :wink:
  • 0

#481 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 18 únor 2010 - 16:06:01

Tak to každopádně :) Já bych to za peníze ani nikdy dělat nechtěl. Přestal by z toho být koníček. Asi se stanu rentiérem, nebo uhlobaronem. Mno, spíš tím rentiérem, ten má míň starostí. Koupím Libereckou Teslu a bude....
  • 0

#482 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 18 únor 2010 - 16:10:27

Koupím Libereckou Teslu a bude....


ty taky?
já bych to tady ale stejně moc neventiloval, lidi sou na tyhle věci kolikrát dneska háklivý :wink:
  • 0

#483 RHfest

RHfest

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 208 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 24 únor 2010 - 20:23:20

Kdysi jsem napsal článek
http://www.temnakomo...=article&sid=49

došlo k drobné změně která může být instirací pro ostatní
jak vyřešit větší maskovací rámeček v tak malé koupelně

Původní řešení z článečku: základna zvětčováku měla 40x50 což stačilo bohatě a pokud jsem si občas dělal 50x60 tak jsem na základnu položil větší desku...

Vložený obrázek





no a protože jsem si koupil nový rámeček kaiser 40x50 a přišel na podstatnou věc že rámeček má vnější rozměry zhruba 60x65 tak jsem musel přehodnotit řešení v koupelně .



Vložený obrázek

Protože se jedná o umakartovou koupenu musel jsem na zeď přišroubovat v pevnějších místech desku 25mm (za pračkou).
Do této desky jsem zabil šest 10mm nabíjecích matic na kterých drží konzola zvětšováku.

Vložený obrázek


A tak to vypadá pokud zvětšovák schovám



Vložený obrázek Vložený obrázek


A hlavně manželka už si zvykla :-)
  • 0

#484 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 24 únor 2010 - 20:42:37

musim vám všem kamarádi říct, že právě vy, koupelnový komorníci ste pro mě ta hnací síla tý naší reakce, čo to táram, revoluce, ten temnej proletariát, co nese prapor hrdě v čele i v nejtěžších podmínkách navzdory všemu a všem. čest
  • 0

#485 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 24 únor 2010 - 20:52:16

Tedy dovolil bych si RHfesta, po shlédnutí jeho fotek komůrky, navrhnout na titul designer roku v oblasti panelákových temnokomor. Ten smysl pro detail projevený v podobě hlav nabíjecích šroubů jako doplněk polic v symetrickém uspořádání po uklizení zvětšováku je velmi decentně proveden. Teď jen jestli jeho partnerka má podobně technicistní vnímání světa jako já :-)
  • 0

#486 Enthropy

Enthropy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 977 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 24 únor 2010 - 20:53:44

musim vám všem kamarádi říct, že právě vy, koupelnový komorníci ste pro mě ta hnací síla tý naší reakce, čo to táram, revoluce, ten temnej proletariát, co nese prapor hrdě v čele i v nejtěžších podmínkách navzdory všemu a všem. čest


A co teprve my, co máme tak malou koupenu, že se tam nevejdeme a proto děláme v pokoji a spíme pod Magnifaxem :evil:

Jinak abych nebyl mimo téma, provedl jsem upgrade a svůj Meopta Magnifax jsem nahradil předválečným Magnifaxem od Optikotechny. Byl v hrozném stavu, ale už je funkční. Kosmetika se doladí časem:

Vložený obrázek

Není to krasavec? A za odvoz :-)
  • 0

#487 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 24 únor 2010 - 20:56:36

to je temnokomorník, z něho si vemme příklad, zpátky ke kořenům, ni krok kupředu, tak je to správné, tak to má byť :-)
  • 0

#488 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 24 únor 2010 - 21:26:04

To je jak z vesmirne odysey :-)
  • 0

#489 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 25 únor 2010 - 00:09:10

Stejně je to peklo, bejt tenhlecten amatér. Pustil jsem si teď k práci zvětšeninu a při pohledu na jeho ateliér a jeho komoru se zmůžu maximálně tak na uiiiiiiiiiiiiii.


nechci se jistejch nemenovanejch kolegů jakože vysloveně zastávat, ale sem toho názoru, že v čechách je možná ještě větší peklo bejt profesionál...? :-)


MNO, pánové, vy, co si stěžujete, že vám do toho ženy kafraj... - nejlépe je v tomto ohledu se opravdu profesionalizovat, pak to vaše žena bere jako vaši profesní nutnost a všemožně vás podporuje. Teda moje současná žena. Ta je v tomhle anděl - naposled mi spolu s Ježíškem způlky koupili Apo-Sironar-N 480/9 kterej jsem OPRAVDU NUTNĚ IHNED potřeboval...

Na rozdíl od mé první ženy, která neváhala u rozvodu použít argument, že jsem si kupoval DRAHÉ FOTOAPARÁTY a dokonce (považte) jsem si pro Leicu jel do ZÁPADNÍHO NĚMECKA!!!

Být profesionálním fotokrafem v této době v těchto krajích toliko pro vzteknutí dobré jest.

Jinak RHFest bathroom design - to nemá chybu, velkej formát je prostě velkej formát. Upřímně gratuluji.
  • 0

#490 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 25 únor 2010 - 00:11:09

Stejně je to peklo, bejt tenhlecten amatér. Pustil jsem si teď k práci zvětšeninu a při pohledu na jeho ateliér a jeho komoru se zmůžu maximálně tak na uiiiiiiiiiiiiii.


Hele, Pavle, atelier, to nic neni, ale to auto! A VRTULE!!!
  • 0

#491 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 25 únor 2010 - 00:19:16

Mám minimálně tři kamarády, kteří si museli po shlédnutí tohoto filmu vrtuli zakoupit :)
  • 0

#492 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 25 únor 2010 - 08:16:42

Stejně je to peklo, bejt tenhlecten amatér. Pustil jsem si teď k práci zvětšeninu a při pohledu na jeho ateliér a jeho komoru se zmůžu maximálně tak na uiiiiiiiiiiiiii.


nechci se jistejch nemenovanejch kolegů jakože vysloveně zastávat, ale sem toho názoru, že v čechách je možná ještě větší peklo bejt profesionál...? :-)


... - nejlépe je v tomto ohledu se opravdu profesionalizovat, pak to vaše žena bere jako vaši profesní nutnost a všemožně vás podporuje. Teda moje současná žena. Ta je v tomhle anděl


JO ale zapoměl jsem podotknout, že moje žena MILUJE film Zvětšenina - podle jejích slov: poté, co ho před 20 lety několikrát shlédla, i vydala se na dlouhou a strastiplnou pouť hledání arogantního fotografa jakožto životního partnera. Po pár omylech mě konečně našla a nyní budeme spolu až do smrti smrťoucí (totiž potřebuju ještě ňáký objektivy a tak, žejo). Koupil jsem ji za tu oběť Olympus OM2 - no ale o ten stejně přišla, páč se mi líbí s ním fotit tak s ním fotim převážně já...

Onehdá jsem ji proto připravil překvápko - procházku po místech, kde se film točil; nejvíc ji ve filmu fascinovalo šumění stromů v parku...

No není nad to, správně si vybrat, že (film vs. to druhé na "d", abych se nerouhal, moje zlatá žena vs. jiná ap.)

Tož tak.
  • 0

#493 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 25 únor 2010 - 10:26:36

a já si zase budu muset pořídit ten film... :)
  • 0

#494 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 25 únor 2010 - 10:39:22

No vidíš, už mám pro tebe vymyšlenej dárek za odměnu :) Máš čím přehrávat divX, nebo potřebuješ DVD?
  • 0

#495 RHfest

RHfest

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 208 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 25 únor 2010 - 12:08:17

Mi stačí divx :)
  • 0

#496 spooky

spooky

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 074 příspěvků(y)
  • LocationTrenčín, Slovakia
Reputace: 18

Publikováno 25 únor 2010 - 12:09:59

Dá sa niekde ten film kúpiť na DVD ?
  • 0

#497 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 25 únor 2010 - 12:17:16

a čo je to taký dývix? nejni to něco digitálního :)
  • 0

#498 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 25 únor 2010 - 12:39:13

Pro zájemce o tento film, stáhnout je to možno zde:
http://rapidshare.co...8042294/BUP.ace
http://rapidshare.co...8042304/BUP.c00
http://rapidshare.co...8050559/BUP.c01
http://rapidshare.co...8050734/BUP.c02
http://rapidshare.co...8056271/BUP.c03
http://rapidshare.co...8056434/BUP.c04
http://rapidshare.co...8060969/BUP.c05
http://rapidshare.co...8060702/BUP.c06
http://rapidshare.co...8065697/BUP.c07
http://rapidshare.co...8046514/BUP.c08
http://rapidshare.co...8065614/BUP.c09
http://rapidshare.co...8070861/BUP.c10
http://rapidshare.co...8071323/BUP.c11
http://rapidshare.co...8075213/BUP.c12
http://rapidshare.co...8075000/BUP.c13
http://rapidshare.co...8080173/BUP.c14
http://rapidshare.co...8080307/BUP.c15
http://rapidshare.co...8084579/BUP.c16
http://rapidshare.co...8089082/BUP.c17
http://rapidshare.co...8084076/BUP.c18
http://rapidshare.co...8089433/BUP.c19
http://rapidshare.co...8092363/BUP.c20
http://rapidshare.co...8093143/BUP.c21
http://rapidshare.co...8096332/BUP.c22
http://rapidshare.co...8096618/BUP.c23
http://rapidshare.co...8097583/BUP.c24
http://rapidshare.co...8093138/BUP.c25

heslo: petrxx2003

Menu: Ano
Bonusy: Ano
Obraz: 16:9
Zvuk: 1.0 EN, GE, ES
Titulky: CZ, EN + 15 dalších
Kvalita DVD: bez komprese
Velikost: 5,05 GB

Moderátora prosím o vymazání tohoto příspěvku třeba zítra a o smazání i toho, že jsem kdy co vlastnil, aby mě co chvíli nikdo neotravoval :)
  • 0

#499 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 25 únor 2010 - 12:46:00

Historie se opakuje. :) Před cca 3 lety jsem vložil odkazy na RS na tento konkrétní film. :) Samozřejmě hned smazáno všemocným Adminem. B)
  • 0

#500 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 25 únor 2010 - 18:11:03

Pro zájemce o tento film, stáhnout je to možno zde:


Moc děkuji, netušil jsem, že se mi bude účet na RS hodit i na temné :) :) .

BTW - dneska jsem si přinesl od sklenáře malý dáreček. 3 sloty na homemade procesor podle paladixu. Jsou na rozměr 30x40. Ve 4 mm skle vyšel jeden na 180 ,- bez dokladu. :lol:

Vložený obrázek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních